Pārdošanas noteikumi

Informācija par pārdevēju

Sporta klubu grupas ar brendu “Lady Fitness” abonementu pārdošanu internetā veic intrneta veikals “E-LFITNESS”

Veikala rekvizīti:

"E-LFITNESS" SIA Reģ.Nr. 40103768991

Juridiskā adrese: Biķernieku 160/14-5 , Rīga, LV-1079

Swedbank, HABALV22, LV88HABA0551038169970

e-pasts ladyfitness12@mail.ru

Abonementu apmaksa notiek tiešsaistē ar Jūsu interneta banku. Pēc abonementa apmaksas Jums tiks piešķirts unikālais numurs, nosaucot kuru Jūs varēsiet saņemt Abonementu jebkurā klubā no Sporta klubu grupas ar brendu “Lady Fitness”. Citi abonementu piegādes noteikumi nav paredzēti.

Pirms abonementa iegādes Jums ir tiesības prasīt rakstveida līguma noslēgšanu par sporta kluba pakalpojumu izmantošanu. Līguma paraugs publicēts mājas lapā www.ladyfitnss.lv. Līgumu ar Jums noslēgs konkrēts pakalpojuma sniedzējs

Informācija par pakalpojumu

Iegādājoties abonementu Jūs varēsiet izmantot abonementā norādītos Sporta klubu grupas ar brendu “Lady Fitness” pakalpojumus abonementā norādītajā laika periodā. Pakalpojumu cenas norādītas cenrādī, publicētā kluba “Lady Fitness” interneta mājas lapā www.ladyfitnss.lv. Kluba noteikumi publicēti kluba “Lady Fitness” interneta mājas lapā www.ladyfitnss.lv. Abonements Jums tiks izsniegts jebkurā klubā ar brendu “Lady Fitness”, kuru Jūs izvēlēsieties pakalpojumu saņemšanai. Gadījumā, ja veicot pasūtījumu Jūs bijāt izvēlējies rakstveida līguma noslēgšanu, pirms abonementa izsniegšanas Jūsu izvējējajā klubā ar Jums tiks noslēgts līgums par sporta kluba pakalpojumu sniegšanu saskaņā ar mājas lapā www.ladyfitnss.lv publicēto paraugu. Ja Jūs bijāt iegādājies abonementu trešās personas labā, rakstveida līgums tiks noslēgts ar tiešo pakalpojumu saņēmēju

Abonements tiks aktivizēts vienlaicīgi ar brīdi, kad Jūs pirmreiz faktiski izmantosiet sporta kluba pakalpojumus. Piecpadsmitajā dienā pēc abonementa iegādes abonementa aktivizācija notiks automātiski.


Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no abonementa iegādes dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to). Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu ir jāinformē par lēmumu atteikties no pirkuma. Jūs varat izmantot turpmāk norādītās atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.

Paziņojumu par par atteikuma tiesību izmantošanu Jūs varat nosūtīt pa pastu uz interneta veikala vai jebkura kluba juridisko vai faktisko adresi, uz e-pasta adresi info@ladyfitnss.lv, vai iesniegt to jebkura kluba administrācijai.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

Ja Jūs atteiksieties no šā līguma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt sākotnējam darījumam Saistībā ar šādu atmaksāšanu no Jums netiks iekasēta nekāda maksa.

Atteikuma tiesību veidlapa - pieteikums par atteikumu

(aizpildiet un nosūtiet šo veidlapu tikai tad, ja vēlaties atteikties no pirkuma)

 

Datums: _______________

 

Pakalpojuma sniedzēja nosaukums: SIA “__________________”

Pakalpojuma sniedzēja adrese: __________________________

Pakalpojuma sniedzēja tālruņa numurs: ___________________

Pakalpojuma sniedzēja e-pasta adrese: ___________________

 

Patērētāja vārds, uzvārds: ______________________________

Patērētāja adrese: ____________________________________

Pakalpojums: ________________________________________

Pirkuma datums:___________________

Pasūtījumu apliecinošie dokumenti: _____________________________________________________

 

Patērētāja paziņojums par atteikumu: paziņoju, ka vēlos atteikties no līguma, ko esmu noslēdzis par zemāk iepriekš norādītā pakalpojuma pasūtīšanu.

 

Patērētāja paraksts: _________________