Par mums

Lady fitness ir jauni moderni sporta klubi, kuri ir izveidoti speciāli tikai Jums mīļās dāmas!

Mūsu klubu jaukā atmosfēra dāvās jums komforta sajūtu, bet mūsu pieredzējušās treneres palīdzēs bez mokošiem centieniem zaudēt lieko svaru, iegūt vēlamo rezultātu un patīkamu noskaņojumu.

Lady fitness klubos tiek piedāvāti divu veidu treniņi – funkcionālais treniņš trenažieru zālē un grupu nodarbības.

Jūs varēsiet iegūt modrumu vai prētēji noņemt sasprindzinājumu pēc grūtas darba dienas.

Nodarbības trenažieru zālē notiek uz mūsdienīgiem trenažieriem vai izmantojot dažādu aprīkojumu. Tāpat jūs varat izteikt savas vēlmes un mūsu treneri labprāt jums palīdzēs atrast efektīvus vingrinājumus, parādīs, kā tie pildāmi, kā arī sniegs konsultāciju par veselīgu uzturu. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katrai klientei! Tāpat pie mums ir pieejami vairāk nekā 30 grupu nodarbību veidu - Pilates, Hatha  Yoga, Step, Fitball, Body Condition u.c., kas ļaus katrai sievietei, atbrīvoties no stresa, atrast skaistumu, veselību un labu garastāvokli bez piepūles un pārmērīgas slodzes. Mēs jums pierādīsim ka būt skaistai un veselai – ir viegli!

Mūsu misija: piesaistīt pēc iespējas vairāk sievietes sporta nodarbībām. Dāvāt prieku un gandarījumu, ko sniedz nodarbības mūsu fitnesa klubos.

Mūsu mērķis:  sniegt kvalitatīvus fitness – industrijā piedāvātus pakalpojumus .

Mūsu  uzdevums: ļaut  katrai sievietei, kura ir atnākusi uz mūsu fitness – klubu,  iegūt vēlamo rezultātu no nodarbībām.

Lady fitness – Mūsdienūgs klubs, stilīgām sievietēm