Vakuuma trenažieris 5 nodarbības

15.00€

Vakuuma Abonements 5 nodarbības.Tas ir unikāls trenažieris,  kas apvieno sevī divu veidu welness – iekārta svara mazināšanai vienā ierīcē. Vakuuma un fizisko vingrinājumu kopums nostiprina muskuļus un veicina celulīta samazināšanu, bet iebūvētās terapiju lampas ļauj sasildīt tauku šūnas un likt tām  burtiski „sadegt” vēdera, sēžamvietas u..

Vakuuma trenažieris 10 nodarbības

27.50€

Vakuuma Abonements 10 nodarbības.Tas ir unikāls trenažieris,  kas apvieno sevī divu veidu welness – iekārta svara mazināšanai vienā ierīcē. Vakuuma un fizisko vingrinājumu kopums nostiprina muskuļus un veicina celulīta samazināšanu, bet iebūvētās terapiju lampas ļauj sasildīt tauku šūnas un likt tām  burtiski „sadegt” vēdera, sēžamvietas ..

Vakuuma trenažieris 15 nodarbības

35.00€

Vakuuma Abonements 15 nodarbības.Tas ir unikāls trenažieris,  kas apvieno sevī divu veidu welness – iekārta svara mazināšanai vienā ierīcē. Vakuuma un fizisko vingrinājumu kopums nostiprina muskuļus un veicina celulīta samazināšanu, bet iebūvētās terapiju lampas ļauj sasildīt tauku šūnas un likt tām  burtiski „sadegt” vēdera, sēžamvietas ..

Vakuuma trenažieris 20 nodarbības

42.50€

Vakuuma Abonements 20 nodarbības.Tas ir unikāls trenažieris,  kas apvieno sevī divu veidu welness – iekārta svara mazināšanai vienā ierīcē. Vakuuma un fizisko vingrinājumu kopums nostiprina muskuļus un veicina celulīta samazināšanu, bet iebūvētās terapiju lampas ļauj sasildīt tauku šūnas un likt tām  burtiski „sadegt” vēdera, sēžamvietas ..

Zobu balināšana

50.00€

Nesāpīga procedūraRezultāts 30 minūtēsLīdz pat 9 toņiem baltāki zobiZobi kļūst gaišāki par 2-9 toņiem. Rezultāts katram ir individuāls tas atkarīgs no katra cilvēka individuāli, no zobu emalijas biezuma un pigmentaLūdzu, ņemiet vērā, ka zobu balināšanas gēls iedarbojas tikai uz dabīgajiem zobiem - tas nebalina plombas un protēzes!Effekts saglabājas..

Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)